Oryginalne części

Priorytetem naszej firmy jest zapewnienie niezawodnych maszyn do lodów. Dlatego oferujemy oryginalne części eksploatacyjne takie jak m.in. uszczelki i noże, które gwarantują długa i bezawaryjną pracę.

Z nami bez strat

Wiemy że każda niesprawna maszyna generuje straty, dlatego w naszych magazynach posiadamy większość cześć zamiennych do najbardziej popularnych modeli maszyn, co gwarantuje najszybszą naprawę. Zapewniamy również maszyny zastępcze na czas naprawy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wielu zdobytym kontaktom do dostawców oraz producentów cześć, możemy w miarę szybko  zdobyć dla Państwa każdą oryginalną cześć .

Czyszczenie i konserwacja maszyn do lodów

W naszej ofercie posiadamy również środki do czyszczenia oraz konserwacji do maszyn do lodów, urządzeń gastronomicznych oraz akcesoriów. Dzięki nam nie stracisz cennego czasu na niepotrzebne przestoje.

 

Części do maszyn do lodów

W ciągu wielu lat nieprzerwanej działalności i serwisowania maszyn do lodów, zdobyliśmy dostęp do niemal wszystkich rodzajów części zamiennych.

Oferujemy Państwu bogatą gamę podzespołów, części zamiennych, modułów elektronicznych i akcesoriów do wszystkich modeli maszyn do lodów.

Niesprawna maszyna do lodów nie musi oznaczać konieczności wyrzucenia jej na śmietnik. W wielu przypadkach udaje się szybko i łatwo przywrócić jej sprawność. Czasami wystarczy wymiana jednej części, aby maszyna na nowo zaczęła działać jak nowa. Aby sprawdzić, czy Państwa maszyna mimo usterki nadal dobrze rokuje na przyszłość, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Części zamienne do automatów do lodów

W uzgodnionym terminie nasz serwisant odwiedzi Państwa firmę i dokona przeglądu maszyny. Identyfikując usterkę, na miejscu potwierdzimy możliwość jej naprawy i związane z tym koszta. Sprawna maszyna do lodów to realna szansa na dodatkowy zysk dla Państwa firmy. Latem, kiedy większość z nas szuka ochłody, lody włoskie lub amerykańskie świderki stają się oczywistym wyborem. Naprawiając swoją maszynę do lodów, spełniają Państwo marzenia klientów.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy tylko oryginalne maszyny, na oryginalnych częściach!

Większość maszyn do lodów dostępnych na polskim rynku to przeróbki - składaki zmontowane naprędce z kilku urządzeń. Kupując maszyny od nas, masz pewność że są one w stu procentach oryginalne!

Zalety oryginalnych maszyny do lodów?

Posiadając oryginalną maszynę do lodów, masz pewność że oferowane przez Ciebie lody będą nie tylko pyszne ale i ich konsystencja i stopień zmrożenia będzie idealny.

Drugim decydującym czynnikiem jest wydajność i żywotność oferowanych przez nas maszyn do lodów. Dzięki tym cechom będziesz mógł skupić się w 100% na swoim biznesie!
Domena na sprzedaż

Domena maszyny-do-lodow.eu jest na sprzedaż.

Jesteś zainteresowny? Napisz: info@maszyny-do-lodow.eu

do_gory