Maszyny do lodów

Jesteśmy liderem w dziedzinie automatów do lodów oraz mas lodowych. Zajmujemy wiodące miejsce w dystrybucji maszyn do produkcji lodów oraz części do nich. Posiadamy tylko i wyłącznie w 100% oryginalne maszyny, nie są one przerabiane ani kombinowane tak jak inne dostępne na polskim ryku. Zapewniamy łatwy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu nie musisz ryzykować całkowitą niesprawnością maszyny.

Oferujemy produkty takich marek jak:

  • TAYLOR
  • ELECTRO FREEZE
  • CARPIGIANI
  • COLDELITE
  • OTT SWISS FREZER
  • DDR

Kupuj tylko u sprawdzonego dostawcy

Jeżeli chcesz aby Twoja nowa maszyna do lodów, działała bezawaryjnie i wydajnie przez długi czas, pamiętaj aby kupować oryginalne maszyny u sprawdzonych dostawców. Maszyny sprowadzamy prosto od producentów, dlatego kupując u nas masz pewność niezawodności maszyny oraz tego że produkowane przez nią lody będą zawsze najwyższej jakości.

Przerabiamy maszyny do lodów włoskich na świderki.

Zapewniamy maszyny zastępcze na czas naprawy.

Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na każdą kupioną u nas maszynę

ORYGINALNE MASZYNY
Nasza firma posiada wyłącznie oryginalne części do maszyn.
SERWIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Oferujemy również szybkie i sprawne usługi serwisowe.
GWARANCJA
Jako nieliczni na zakupiony u nasz sprzęt dajemy gwarancję 12 miesięcy.
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Dostarczamy szybko, tanio oraz bezpiecznie.
DORADZAMY
Oprócz handlu maszynami do lodów, prowadzimy własne punkty z lodami.Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, pomagamy w otwarciu własnego punktu z lodami.

Maszyna do lodów w punkcie gastro?

Lody to najpopularniejsze na świecie słodycze. Jednymi z najbardziej ulubionych lodów są lody typu włoskiego i amerykańskiego, czyli popularne świderki. Jaka jest różnica pomiędzy nimi? Lody włoskie są bardziej miękkie, delikatne i puszyste. Rozpływają się w ustach, pozostawiając po sobie delikatną słodycz. Swoją konsystencję zawdzięczają procesowi napowietrzania. Amerykańskie lody świderki mają większą gęstość, przez co wydają się cięższe i bardziej zbite. Oba typy lodów mają w Polsce wierne grono fanów.

Nasze maszyny do lodów włoskich i świderków

Oferowane przez nas maszyny do lodów światowej sławy producentów, pozwalają wykonać smaczne lody włoskie lub amerykańskie.

Prosta obsługa, niezawodna konstrukcja i duża wytrzymałość sprawia, że maszyny do lodów z naszej firmy będą Państwu służyć długo i bez najmniejszych problemów. Polecamy je wszystkim, którzy prowadzą działalność gastronomiczną i chcą ją rozszerzyć o robione na miejscu lody. Maszyny do lodów idealnie sprawdzają się również w samodzielnych, sezonowych punktach gastronomicznych, gwarantując zawsze świeży, naturalny smak lodów.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy tylko oryginalne maszyny, na oryginalnych częściach!

Większość maszyn do lodów dostępnych na polskim rynku to przeróbki - składaki zmontowane naprędce z kilku urządzeń. Kupując maszyny od nas, masz pewność że są one w stu procentach oryginalne!

Zalety oryginalnych maszyny do lodów?

Posiadając oryginalną maszynę do lodów, masz pewność że oferowane przez Ciebie lody będą nie tylko pyszne ale i ich konsystencja i stopień zmrożenia będzie idealny.

Drugim decydującym czynnikiem jest wydajność i żywotność oferowanych przez nas maszyn do lodów. Dzięki tym cechom będziesz mógł skupić się w 100% na swoim biznesie!
Domena na sprzedaż

Domena maszyny-do-lodow.eu jest na sprzedaż.

Jesteś zainteresowny? Napisz: info@maszyny-do-lodow.eu

do_gory